Sportvereniging DIO Etten-Leur
Dance&Fun (groep 1)JazzdanceGym

Dance&Fun (groep 2 en 3)
Jazzdance
Turnen - springgroep
Kaboutergym
Moderne dans
  meer groepen ...

Nieuws en Agenda Foto"s Groepen Lesrooster Contributie Over Sportvereniging DIO Contact
Grafisch Centrum Etten-Leur
Sportvereniging DIO (afgekort als svDIO) is zestig jaar geleden opgericht als een gymnastiek vereniging. Gym en turnen zijn nog steeds de belangrijkste activiteiten binnen onze vereniging, maar in de ...
Meer over SV DIO ...
Sportvereniging DIO
Meesterhof 1
4871 MA Etten-leur
Meer contactgegevens ...

S.V. Dio Etten-Leur » Lesrooster en vakanties » Lesrooster

Lesrooster en vakanties

Zie ook: Lesrooster | Vakanties

Lesrooster

Hieronder ziet u het volledige lesrooster van svDIO. Klik op de kolomkoppen (tijd, locatie, etc.) om het lesrooster anders te sorteren.

 dag en tijdlocatiesoort lesleeft.groepdoor
ma09:30-10:30De GongGymfit gemengd (naGALM)55+71Agata
ma10:30-11:30LambertusstraatBody Fit55+68Debby
ma11:30-12:30LambertusstraatBody Fit55+69Debby
ma16:00-17:00Parrestee (Hoeven)Turnen6-830Ursula
ma17:00-18:00Parrestee (Hoeven)Turnen9-1231Ursula
ma19:30-20:30LambertusstraatZumba®/Bootcamp18+9Ursula
di10:15-11:15Kapel OderkerkparkMBVO60+58Debby
di15:45-16:30Kraanvogel (Vleer)Zumbakidz®&Games5-87Ursula
di16:30-17:30Kraanvogel (Vleer)Turnen6-839Ursula
di17:30-18:30Kraanvogel (Vleer)Turnen9-1245Ursula
di18:00-19:00Van GenkstraatTurnen6-923Monique M
di18:30-19:30LambertusstraatJazzdance9-126Nicole
di19:00-20:00Van GenkstraatTurnen9-1226Monique M
di19:30-20:30LambertusstraatStreetDance13+3Nicole
di20:00-21:004 HeemskinderenGymfit gemengd (naGALM)55+73Agata
wo09:15-10:00LambertusstraatOuder- en kindgym1-494Ursula
wo10:00-10:45LambertusstraatOuder- en kindgym1-487Ursula
wo10:45-11:30LambertusstraatOuder- en kindgym1-488Ursula
wo12:30-13:30Van GenkstraatBody Fit55+72Debby
wo13:45-14:30Van GenkstraatMBVO70+59Debby
wo14:00-14:45LambertusstraatDance&Fun (groep 1)3,5-566Nicole
wo14:30-15:30Van GenkstraatGymfit gemengd (naGALM)55+70Agata
wo14:45-15:45LambertusstraatModerne dans8-1017Nicole
wo16:00-17:00LambertusstraatTurnen6-919Resi
wo17:00-18:00LambertusstraatTurnen9-1243Resi
wo17:00-17:454 HeemskinderenKinderYoga3+89Anke
wo19:30-20:30LambertusstraatGymfit dames45+49Agata
do09:30-10:30KloosterhofGym80+61Monique R
do10:30-11:30KloosterhofGym80+60Monique R
do15:45-16:45LambertusstraatZumbakidz®&Games9-1267Ursula
do17:15-18:154 HeemskinderenTurnen6-850Ursula
do18:15-19:154 HeemskinderenTurnen9-1251Ursula
do19:15-20:15LambertusstraatTurnen - demonstratieteam6-1237Resi
do19:15-20:154 HeemskinderenGymfit dames55+55Ursula
do20:15-21:15LambertusstraatTurnen - springgroep10+38Resi
do20:30-21:304 HeemskinderenZumba®/Bootcamp18+8Ursula
vr09:00-09:45KDV WoelwaterKaboutergym2,5-412Kelly
vr09:45-10:30KDV WoelwaterKaboutergym2,5-413Kelly
vr15:45-16:45LambertusstraatDance&Fun (groep 2 en 3)6-762Ursula
vr16:45-17:45LambertusstraatJazzdance7-846Ursula
vr18:00-19:00LambertusstraatTurnen - jongens6-922Resi
vr18:00-19:004 HeemskinderenTurnen6-840Monique M
vr19:00-20:00LambertusstraatTurnen - jongens9+24Resi
vr19:00-20:004 HeemskinderenTurnen9-1225Monique M
vr20:00-21:00LambertusstraatTurnen13+32Resi
za09:00-10:004 HeemskinderenTurnen6-920Monique M
za09:00-10:00BeukenlaanTurnen6-992Resi
za09:00-10:00SpoorzoneKleutergym3-593Anke
za10:00-11:00Van GenkstraatKleutergym3-516Lisa
za10:00-11:004 HeemskinderenTurnen6-821Monique M
za10:00-11:00BeukenlaanTurnen9-1291Resi
za10:00-11:00SpoorzoneKleutergym3-495Anke
za11:00-12:00SpoorzoneKaboutergym2,5-414Anke
za11:00-12:004 HeemskinderenTurnen9-1252Monique M
Sportief Etten-Leur

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!