Sportvereniging DIO Etten-Leur
Body FitKleutergymOuder- en kindgym

Moderne dans
Turnen - jongens
Ouder- en kindgym
Dance&Fun (groep 1)
StreetDance
  meer groepen ...

Nieuws en Agenda Foto"s Groepen Lesrooster Contributie Over Sportvereniging DIO Contact
Grafisch Centrum Etten-Leur
Sportvereniging DIO (afgekort als svDIO) is zestig jaar geleden opgericht als een gymnastiek vereniging. Gym en turnen zijn nog steeds de belangrijkste activiteiten binnen onze vereniging, maar in de ...
Meer over SV DIO ...
Sportvereniging DIO
Meesterhof 1
4871 MA Etten-leur
Meer contactgegevens ...

S.V. Dio Etten-Leur » Lesrooster en vakanties » Lesrooster

Lesrooster en vakanties

Zie ook: Lesrooster | Vakanties

Lesrooster

Hieronder ziet u het volledige lesrooster van svDIO. Klik op de kolomkoppen (tijd, locatie, etc.) om het lesrooster anders te sorteren.

 dag en tijdlocatiesoort lesleeft.groepdoor
di19:30-20:30LambertusstraatStreetDance13+3Nicole
di18:30-19:30LambertusstraatJazzdance9-126Nicole
di15:45-16:30Kraanvogel (Vleer)Zumbakidz®&Games5-87Ursula
do20:30-21:304 HeemskinderenZumba®/Bootcamp18+8Ursula
ma19:30-20:30LambertusstraatZumba®/Bootcamp18+9Ursula
vr09:00-09:45KDV WoelwaterKaboutergym2,5-412Kelly
vr09:45-10:30KDV WoelwaterKaboutergym2,5-413Kelly
za11:00-12:00SpoorzoneKaboutergym2,5-414Anke
za10:00-11:00Van GenkstraatKleutergym3-516Lisa
wo16:00-17:00LambertusstraatTurnen6-919Resi
za09:00-10:004 HeemskinderenTurnen6-920Monique M
za10:00-11:004 HeemskinderenTurnen6-821Monique M
vr18:00-19:00LambertusstraatTurnen - jongens6-922Resi
di18:00-19:00Van GenkstraatTurnen6-923Monique M
vr19:00-20:00LambertusstraatTurnen - jongens9+24Resi
vr19:00-20:004 HeemskinderenTurnen9-1225Monique M
di19:00-20:00Van GenkstraatTurnen9-1226Monique M
ma16:00-17:00Parrestee (Hoeven)Turnen6-830Ursula
ma17:00-18:00Parrestee (Hoeven)Turnen9-1231Ursula
vr20:00-21:00LambertusstraatTurnen13+32Resi
do19:15-20:15LambertusstraatTurnen - demonstratieteam6-1237Resi
do20:15-21:15LambertusstraatTurnen - springgroep10+38Resi
di16:30-17:30Kraanvogel (Vleer)Turnen6-839Ursula
vr18:00-19:004 HeemskinderenTurnen6-840Monique M
wo17:00-18:00LambertusstraatTurnen9-1243Resi
di17:30-18:30Kraanvogel (Vleer)Turnen9-1245Ursula
vr16:45-17:45LambertusstraatJazzdance7-846Ursula
wo15:00-16:00LambertusstraatDans/turn combinatie6+47Ursula
wo19:30-20:30LambertusstraatGymfit dames45+49Agata
do17:15-18:154 HeemskinderenTurnen6-850Ursula
do18:15-19:154 HeemskinderenTurnen9-1251Ursula
za11:00-12:004 HeemskinderenTurnen9-1252Monique M
do19:15-20:154 HeemskinderenGymfit dames55+55Ursula
di10:15-11:15Kapel OderkerkparkMBVO60+58Debby
wo13:45-14:30Van GenkstraatMBVO70+59Debby
do10:30-11:30KloosterhofGym80+60Monique R
do09:30-10:30KloosterhofGym80+61Monique R
vr15:45-16:45LambertusstraatDance&Fun (groep 2 en 3)5-662Ursula
wo14:00-14:45LambertusstraatDance&Fun (groep 1)3,5-566Nicole
do15:45-16:45LambertusstraatZumbakidz®&Games9-1267Ursula
ma10:30-11:30LambertusstraatBody Fit55+68Debby
ma11:30-12:30LambertusstraatBody Fit55+69Debby
wo14:30-15:30Van GenkstraatGymfit gemengd (naGALM)55+70Agata
ma09:30-10:30De GongGymfit gemengd (naGALM)55+71Agata
wo12:30-13:30Van GenkstraatBody Fit55+72Debby
di20:00-21:004 HeemskinderenGymfit gemengd (naGALM)55+73Agata
wo10:00-10:45LambertusstraatOuder- en kindgym1-487Ursula
wo10:45-11:30LambertusstraatOuder- en kindgym1-488Ursula
wo17:00-17:45SpoorzoneKinderYoga3+89Anke
za10:00-11:00BeukenlaanTurnen9-1291Resi
za09:00-10:00BeukenlaanTurnen6-992Resi
za09:00-10:00SpoorzoneKleutergym3-593Anke
wo09:15-10:00LambertusstraatOuder- en kindgym1-494Ursula
za10:00-11:00SpoorzoneKleutergym3-495Anke
Sportief Etten-Leur

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!