Sportvereniging DIO Etten-Leur
TurnenKinderYogaKleutergym

Turnen
Turnen - demonstratieteam
Gymfit gemengd (naGALM)
Klassiek Ballet
Body Fit
  meer groepen ...

Nieuws en Agenda Foto"s Groepen Lesrooster Contributie Over Sportvereniging DIO Contact
Grafisch Centrum Etten-Leur
Sportvereniging DIO (afgekort als svDIO) is meer dan zestig jaar geleden opgericht als een gymnastiek vereniging. Gym en turnen zijn nog steeds de belangrijkste activiteiten binnen onze vereniging, ...
Meer over SV DIO ...
Sportvereniging DIO
Meesterhof 1
4871 MA Etten-leur
Meer contactgegevens ...

S.V. Dio Etten-Leur » Lesrooster en vakanties » Lesrooster

Lesrooster en vakanties

Zie ook: Lesrooster | Vakanties

Lesrooster

Hieronder ziet u het volledige lesrooster van svDIO. Klik op de kolomkoppen (tijd, locatie, etc.) om het lesrooster anders te sorteren.

De adressen van de gymzalen kun je vinden via de website van de gemeente Etten-Leur, in het overzicht van Sportaccomodaties in Etten-Leur.

 dag en tijdlocatiesoort lesleeft.groepdoor
ma10:00-11:00LambertusstraatBody Fit65+68Agata
ma11:00-12:00LambertusstraatBody Fit75+69Debby
ma12:00-13:00LambertusstraatBody Fit55+72Debby
wo19:30-20:30LambertusstraatGymfit dames45+49Agata
do19:15-20:154 HeemskinderenGymfit dames55+55Ursula
wo14:15-15:15BeukenlaanGymfit gemengd (naGALM)55+70Agata
ma09:00-10:00LambertusstraatGymfit gemengd (naGALM)55+71Agata
di20:15-21:15LambertusstraatGymfit gemengd (naGALM)55+73Agata
za11:00-12:00SpoorzoneKaboutergym2,5-414Anke
wo17:00-17:45SpoorzoneKinderYoga3+89Anke
za10:00-11:00LambertusstraatKlassiek Ballet6-910Isis
za12:00-13:00LambertusstraatKlassiek Ballet9-1212Isis
wo16:00-17:00SpoorzoneKleutergym3-515Anke
za09:00-10:00SpoorzoneKleutergym3-593Anke
za10:00-11:00SpoorzoneKleutergym3-495Anke
vr09:30-10:30LambertusstraatMBVO75+58Debby
wo13:30-14:15BeukenlaanMBVO65+59Debby
za11:00-12:00LambertusstraatModern Ballet6-911Isis
wo10:00-10:45LambertusstraatOuder- en kindgym1-487Ursula
wo10:45-11:30LambertusstraatOuder- en kindgym1-488Ursula
wo09:15-10:00LambertusstraatOuder- en kindgym1-494Ursula
za09:00-10:004 HeemskinderenTurnenniv 1720Monique M
za10:00-11:004 HeemskinderenTurnenniv 1621Monique M
di18:15-19:15LambertusstraatTurnenniv 1723Monique M
vr19:00-20:004 HeemskinderenTurnenniv 14/1325Monique M
di19:15-20:15LambertusstraatTurnenniv 1526Monique M
vr18:00-19:004 HeemskinderenTurnenniv 1640Monique M
wo17:00-18:00LambertusstraatTurnenniv 12+43Resi
wo18:00-19:00LambertusstraatTurnenniv 12+44Resi
za11:00-12:004 HeemskinderenTurnenniv 14/1352Monique M
za10:00-11:00BeukenlaanTurnenniv 15/1691Resi
za09:00-10:00BeukenlaanTurnenniv 1792Resi
do19:15-20:15LambertusstraatTurnen - demonstratieteamauditie37Resi
do20:15-21:15LambertusstraatTurnen - springgroep10+38Resi
do20:30-21:304 HeemskinderenZumba®/Bootcamp18+8Ursula
ma19:30-20:30LambertusstraatZumba®/Bootcamp18+9Ursula
di15:45-16:30Kraanvogel (Vleer)Zumbakidz®&Games5-87Olesya
di16:30-17:30Kraanvogel (Vleer)Zumbakidz®&Games9-1267Olesya
Sportief Etten-Leur

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!